تبلیغات
دنیای دیجیتال - سرمایه گذاری 623 میلیون دلاری سونی در الیمپوس
تاریخ : یکشنبه 4 تیر 1391 | 03:04 ب.ظ | نویسنده : معین
سرمایه گذاری 623 میلیون دلاری سونی در المپوس

امروز رسما اعلام شد که این احتمال وجود دارد که کمپانی بزرگ تولید کننده دوربین های Olympus کمک مالی از شرکت سونی دریافت کند. بر اساس گزارشی که وب سایت Nikkei منتشر کرده است، در نتیجه مذاکراتی که دو کمپانی با یکدیگر داشته اند این توافق بوجود آمده است تا سونی سرمایه گذاری به مبلغ ۶۲۳ میلیون دلار در کمپانی Olympus انجام دهد و این کمپانی را به بزرگ ترین سهام دار این شرکت با بیش از ۱۰ درصد کل سهام تبدیل کند.

در ماه آپریل گذشته بود که برای اولین بار Olympus رسما اعلام کرد که به دنبال کمپانی های مناسب برای همکاری میگردد و با Fujifilm, Terumo و Sony مذاکراتی انجام داد تا بتواند ضرر های مالی وارد شده به این کمپانی را بهبود ببخشد. از دیگر برنامه های Olympus برای جربان ضررهای وارده اخراج بیش از ۲۷۰۰ کارمند خود بود.

یکی از سخنگویان کمپانی Olympus در این رابطه توضیح میدهد که این کمپانی در حال حاضر هیچ برنامه ای برای اعلام خبر مربوط به این توافق و سرمایه گذاری انجام شده ندارد. گزارش شده است که ۲ کمپانی در حال انجام هماهنگی ها و مذاکرات نهایی در این رابطه مباشند تا توافق رسمی آنها در ماه آینده میلادی به ثبت برسد.منبع:پی سی وارطبقه بندی: دوربین،  اخبار تکنولوژی،