تبلیغات
دنیای دیجیتال - فایرفاکس 13 رسما عرضه شد
تاریخ : یکشنبه 4 تیر 1391 | 03:21 ق.ظ | نویسنده : معین
wall_ff_21

موزیلا روز سه شنبه Firefox 13 را عرضه کرد، آخرین آپدیت از سری آپدیت های منظم و نسبتا سریع این شرکت برای مرورگر محبوب خود. فایرفاکس ۱۳ در بخش home page شاهد تغییرات اساسی بوده است و همچنین در قیمت زبانه ها یا تب ها بر اساس ادعای موزیلا کاربران تجربه جدیدی را بدست خواهند آورد.

در صفحه خانه این مرورگر، قسمت پایین شما به آیکون هایی دسترسی خواهید داشت که به منظور استفاده سریع از بوک مارک ها، History و تنظیمات مرورگر در کنار add-ons، دانلود و سینک با یک کلیک طراحی شده اند. موزیلا در وبلاک رسمی خود توضیح میدهد که :

زمانی که شما یک زبانه یا تب جدید باز میکنید شما شاهد ریز عکسهایی از سایت هایی که بیشترین بازدید را از آنها داشته اید خواهید بود. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که این ریز عکس ها را مدیریت کنید تا دقیقا مناسب با نیاز های شما باشند.

از تغییرات دیگری که در نسخه ۱۳ فایرفاکس شاهد هستیم ، نحوه لود کردن صفحات است که اگر مرورگر خود را مجدد باز کنید فایرفاکس به صورت خودکار تنها صفحه اول مرورگر را لود میکند و سایر تب ها تنها زمانی لود میشوند که شما بر روی آنها کلیک کنید و به این نحوه سرعت باز کردن صفحات برای شما بالاتر خواهد رفت.

طبقه بندی: نرم افزار،  اخبار تکنولوژی،