تبلیغات
دنیای دیجیتال - پرده برداری از جدیدترین ساعت کاسیو
تاریخ : یکشنبه 4 تیر 1391 | 03:19 ق.ظ | نویسنده : معین

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که علاقمند به کوهنوردی و گشت و گذار در طبیعت هستید، بهتر است نگاهی به آخرین مدل ساعت عرضه شده از طرف کاسیو بیاندازید ممکن است نظر شما را جلب نماید. نام این ساعت PRG550-1 می باشد و احتمالا نامی نیست که به یاد شما بماند، اما دارای ویژگی هایی است که می تواند علاقمندان به فعالیت های ورزشی را راضی نگه دارد.

این ساعت دارای چندین سنسور با بازدهی و عملکرد بالاست، این سنسورها شامل یک قطب نما، یک ارتفاع سنج/فشار سنج و حتی یک دماسنج می باشد. اما این ساعت چطور کار می کند؟ ثانیه شمار برروی این ساعت بعنوان نشانگر قطب نما نیز عمل می کند، این در حالیست که وضعیت تغییرات در فشار اتمسفر و حتی تغییر در ارتفاع نیز به شما نشان داده میشود.از طرف دیگر برروی صفحه نمایش LCD آن، انواع مختلفی از اعداد نشان داده میشود، زاویه جهت قطب نما، ارتفاع، فشار اتمسفر و درجه حرارت از جمله این اطلاعات می باشند. یک چراغ LED مناسب نیز برای این ساعت در نظر گرفته شده که در شرایط مختلف کمک بسیار زیادی به خواندن اطلاعات می کند.

در حالیکه معمولا ساعتها دارای عمر باتری مناسب و معقولی می باشند، اگر شما به عمر باتری بیشتری نیاز دارید، تکنولوژی Tough Solar Power کاسیو میتواند به عمر بیشتر باتری کمک نماید. با استفاده از آن در صورتیکه ساعت در مدت زمان زیادی در معرض نور قرار نگیرد خاموش می شود تا انرژی کمتری استفاده شود. یکی دیگر از ویژگی های آن، قابلیت ضدآب بودن (تا ۱۰۰ متر) آن می باشد و البته در برابر دمای پایین نیز بسیار مقاوم می باشد.

قیمت ساعت Casio PRG550-1 در حدود ۳۰۰ دلار تعیین شده است و قرار است در  همین ماه برای فروش در دسترس قرار گیرد.


منبع:پی سی وارطبقه بندی: اخبار تکنولوژی،